Grimeri me famë botërore shpreh krenarinë e të qënit shqipëtarë

0

Grimeri personal i modeles së famshme Kim Kardashian, Mario ishte një nga mysafirët special të eventit “ODA”.

Mario përveç që mori pjesë, u nderua edhe me një çmim, madje u pa të jetë shumë i lumtur që erdhi në Tiranë mes personaliteteve më të shquara.

Grimieri i njohur  mbajti edhe një fjalim, të cilin e ka shpërndarë edhe në rrjetin e tij social Instagram,ku shprehet mirënjohës dhe falenderues për mbështetësit e tij shqiptarë.

Mbi të gjitha ai shprehu krenarinë e të qënit shqiptar.

Përgatiti: B.B

mario

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here