Grida Duma pyet Xhungën: Si e durove Ramën? Përgjigjet gazetarja: S’harxhoj minuta me të

0

Në emisionin e sotëm “Dritare me Rudinën”, ku në thelb të diskutimit janë gratë, deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma i ka kujtuar moderatores Xhunga mënyrën se si u soll kryeministri Edi Rama kur ishte i ftuar në News24. Ajo tha se një sjellje e tillë nuk duhej toleruar.
Grida Duma: Je një nga gazetaret më të mira, por do kujtoj një ditë që kryeministri  të përqesh. Ai bën gjeste prej maceje si guxon ai?
Xhunga: Këtë emision e bëj për gratë. Unë jam e parëndësishme në këtë emision, jam në shërbim të këtyre njerëzve ndaj nuk dua të harxhoj asnjë minutë duke komentuar Ramën. Ka burra që të vrasin me fjalë dhe më arme, por unë nuk do përgjigjem sot. Unë bëra gazetaren.
grida-duma-770x431

/R.Bakalli/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here