Gol akrobatik nga Andre-Pierre Gignac (VIDEO)

0

Futbollisti i Marsejës, Andre-Pierre Gignac shënoi një gol të mrekullueshëm në ndeshjen e Kupës së Francës kundër Nice.

Sulmuesi i marsejezëve mori një kros nga krahu i djathtë i fushës dhe pas një akrobacie perfekte dërgoi topin në rrjetën kundërshtare.

/Objektiv.al/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here