Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Gjykata komunikon akuzën për 7 inventarizuesit e BSH-së

Gjykata komunikon akuzën për 7 inventarizuesit e BSH-së

0 Komentet 🕔09.10.2014 - 13:38

Gjykata deklaroi sot akuzat për 7 inventarizuesit e Bankës së Shqipërisë. Personat në fjalë akuzohen për shpërdorim detyre pas skandalit të vjedhjes së 713 milionë lekëve në Bankën e Shqipërisë.

Të akuzuarit janë: Emiliano Lamçes, Bahri Allushit, Ilir Dedjës, Gentian Jahjës, Mehdi Markut, Mehdi Mollës dhe Fatbardha Gurthi.

Emiliano Lamçe ka masën e sigurisë “detyrim parcourt-hammeraqitje, ndërsa 6 të akuzuarit e tjerë janë në masë arrest shtepie.

/Ilda Xhafa/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Chance of Shiu!
17°/11°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Shiu!
13°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 20, 2018
Shiu!
14°/9°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Bore! Showers
2°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on March 20, 2018
Bore!
1°/-3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Shiu!
17°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Shiu!
13°/4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on March 20, 2018
Pjesërisht vranët
16°/4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr