Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Gjirokastër, bllokohen në flagrancë 70 kg hashash

Gjirokastër, bllokohen në flagrancë 70 kg hashash

0 Komentet 🕔19.06.2013 - 12:42

70 kg hashash u bllokuan gjatë mesnatës së djeshme në qytetin e Gjirokastrës. Të dyshuarit kryesorë për transportimin e lëndës narkotike të kapur në flagracë janë tre shtetas nga Tepelena.

Ndërkohë policia e këtyre dy rretheve po vazhdon hetimet për identifikimin dhe kapjen e transportuesve të lëndës narkotike.

“Lënda narkotike u bllokua në fshatin Hormovë, rreth 20 km larg Tepelenës”, thuhet në komunikatën e policisë, sipas të cilës, lënda narkotike e paketuar në formë cilindrike ishte ndarë në 3 çanta me pesha të ndryshme.

Sipas burimeve policore kjo lëndë vinte nga Lazarati dhe kishte si destinacion Italinë.

/Erzen Carja/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214