Gjirokastër: Arrestohen 16 klandestinë

0

Policia e Gjirokastrës mëngjesin e sotëm ka bërë të mundur ndalimin e 16 klandestinëve në sajë të dy opreacioneve të ndërmara nga cialis generika rezeptfrei ajo.

Operacionin i parë mësohet http://viagra-vs-cialis-best.com/ se është zhvilluar në Dervian, ku janë kapur 10 klandestinë, të ardhur nga shtete të ndryshme. Ndërsa në operacionin e dytë janë kapur 6 cialis vs viagra vs extagen emigrantë klandestinë.

Klandestinët u kapën në një automjet “Hundai”, që drejtohej nga Selim pfizer viagra online pharmacy Derxhi, i cili është arrestuar.

Kapja e klandestinëve u bë në hyrje të qytetit të Gjirokastrës

Policia tha se, Derxhi është nga Mallakastra dhe ndaj tij është ngritur akuza e “dhënies ndihmë kundrejt fitimit”.

Mësohet se buy cialis canada policia ka bërë të mundur kapjen e emigrantëve pas informacioneve të marra në rrugë operative.

/Sonila Qazimi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here