Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Gjiknuri takon drejtuesit e CEZ, KESH dhe OST-së

Gjiknuri takon drejtuesit e CEZ, KESH dhe OST-së

0 Komentet 🕔17.09.2013 - 13:23

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri ka zhvilluar dje një takim me drejtuesit e kompanive

“CEZ Shpërndarje”, KESH dhe OST.

Bëhet me dije cialis bph forum se qëllimi i how to ask a doctor for cialis takimit ishte informimi mbi situatën më të fundit elektroenergjetike në vend dhe masat e marra për të garantuar furnizimin e pa ndërprerë me energji elektrike cialis-vs-viagra-pricesbest për muajt e ardhshëm.

Ministri Gjiknuri deklaroi se pavarësisht gjatë peptides cialis periudhës së ndryshimit të qeverisë, ritmet e punës në këto institucione nuk duhet të ulen, por duhet të ketë një angazhim maksimal në kryerjen e detyrave ligjore.

Ministri kërkoi gjtihashtu edhe sigurimin e furnizimit pa ndërprerje me energji elektrike të konsumatorëve me çdo çmim dhe me çdo kusht.

Gjithashtu ministri kërkoi që t’i kushtohet rëndësi qëndrueshmërisë financiare duke shmangur can viagra cause cancer shpenzimet e pa nevojshme në të tria shoqëritë.

/Sonila Qazimi/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Shiu!
11°/2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
11°/-2°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
4°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
8°/-1°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Ice Pellets
4°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Pjesërisht vranët
3°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr