Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Gazeta serbe: Ja si do të provokohet Vuçiç në Tiranë

Gazeta serbe: Ja si do të provokohet Vuçiç në Tiranë

0 Komentet 🕔21.05.2015 - 11:00

Pas zyrtarizimit të vizitës së kryeministrit serb, Aleksandër Vuçiç në Tiranë, gazetat serbe kanë nisur të parashikojnë çfarë mund të ndodhë gjatë këtij takimi.

Gazeta më e madhe serbe “Kurui” shkruan në kryeartikullin e saj se kryeministri Vuçiç do të provokohet nga Rama dhe Hashin Thaçi gjatë vizitës së tij.

Sipas Kurir vizita nuk do do të bëhet duke ndjekur protokollin dhe cilëson tre raste kur do të provokohen serbët. Së pari, kryeministri Rama do të flasë për Shqipërinë e Madhe, së dyti shoqëria civile do të organizojë protest kundër kryeministrit serb dhe së treti gazetarët të cilët do të shoqërojnë Vuçiç nuk do të lejohen të bëjnë pyetje.

/Objektiv.al/ 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2017
Pjesërisht vranët
17°/10°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2017
Shiu!
18°/8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 14, 2017
Pjesërisht vranët
14°/8°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2017
Pjesërisht vranët
18°/4°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2017
Shiu!
6°/1°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 14, 2017
Mostly Cloudy
11°/8°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2017
Pjesërisht vranët
12°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2017
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 14, 2017
Clear
12°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr