Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Gati për të provuar “fatin” në Lotarinë Amerikane

Gati për të provuar “fatin” në Lotarinë Amerikane

0 Komentet 🕔19.09.2013 - 13:33

Burime zyrtare nga Ambasada Amerikane kanë deklaruar hapjen e lotarisë amerikane“DV 2015”, e cila do të nisë më 1 tetor dhe do të mbyllet më 2 nëntor të këtij viti.

“Periudha e aplikimit për lotarinë amerikane fillon më datë 1 tetor 2013, ora 18:00 me orën lokale të Shqipërisë dhe përfundon në orën 17:00 të datës 2 nëntor 2013”, – deklaron Ambasada Amerikane.

Gjithashtu përfaqësues të Ambasadës vënë në dijeni se pas datës 2 nëntor nuk do të pranohet më asnjë aplikim. Tarifa për aplikim nuk do të këtë përveç personave të cilët do të pranohet të merren në intervistë.

/Osman Stafa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr