Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Gareth Bale ka vendosur të kapë Manchester United-in

Gareth Bale ka vendosur të kapë Manchester United-in

0 Komentet 🕔14.02.2018 - 19:08

2228837-46475570-2560-1440

Gareth Bale është ‘shumë i lumtur’ në Real Madrid sipas agjentit të tij, pasi është raportuar se do të gris ndonjë ofertë nga Manchester United. Është raundi i letrës i së mërkurës.

Gareth Bale është i vendosur të kapë ofertën e vazhdueshme të Manchester United për ta sjellë atë në Old Trafford, sipas raporteve. Agjenti i Uellsianit i tha gazetës italiane Tuttosport se mund të rivalizonte Neymar në drejtim të vlerës dhe thotë se ai është i lumtur në Madrid, duke shtuar se ai “e do klubin”.

Sipas agjentit të Bale, Jonathan Barnett, me thashethemet se 28-vjeçari është duke pritur në krahët që Cristiano Ronaldo të largohet për t’u bërë njeriu kryesor i klubit, ai tashmë është “një yll” pa nevojë për të parë konkurrenca nga Portugalia ndërkombëtare.

Gareth Bale thuhet të jetë duke pritur që Cristiano Ronaldo të largohet nga Real Madridi, në mënyrë që të bëhet yll.

Pamja e raundit të letrës:  Ndonëse nuk mund të mohohet talenti i Bale, ka qenë një rrugë shkëmbore.  Ndoshta agjenti i tij ka të drejtë që nuk ka luftë për pushtet me Ronaldon për  statusin e yllit, por mund të bëhet gjithnjë e më e vështirë për Bale të konkurrojë me çdo yll të ardhur tek Reali.

Pasi u raportuan të martën gazeta se Manchester United po kërkonte për nënshkrime mbrojtëse me  Raphael Varane dhe Harry Maguire, letrat e së mërkurës spekulojnë se kush mund të hapë rrugën për ndonjë gjak të freskët. Sipas njoftimeve të mërkurën, Chris Smalling dhe Phil Jones mund të jenë burrat e vendosur të pastrohen për të bërë nënshkrime të reja mbrojtëse.

2203501-45970330-2560-1440

18 muaj është një kohë e gjatë në futboll, dhe Mourinho mund të jetë mirë nga dukja deri në kohën kur Pochettino është gati të shesë Alderweireld. Edhe pse ai është ende në Old Trafford, Mourinho ka treguar interesim të konsiderueshëm në lojtarët Spurs. Për sa i përket asaj se kush do t’i hapte rrugë çdo lojtari mbrojtës, Jones dhe Smalling duket se kanë mjaft kandidatë.

Nga: Eurosport

Përshtati: Alban Tufa

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214