Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Fushë Krujë, grabitje me armë në një firmë ndërtimi

Fushë Krujë, grabitje me armë në një firmë ndërtimi

0 Komentet 🕔12.06.2014 - 13:20

Katër persona të armatosur dhe me maska kanë grabitur një pikë shumice materialesh ndërtimi në Fushë Krujë.

Bëhet fjalë për firmën “Shijaku Shpk”, që merret edhe me ndërtim dhe përpunim hekurishtesh. Njëri nga personat e armatosur ka lidhur rojen, duke i marrë dhe armën që kishte me vete, ndërsa tre të tjerët kanë grabitur në kasafortë xhiron vjetore.

Për momentin nuk dihet shuma e grabitur.  Policia e Krujës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë nisur krehjen e zonës për kapjen e autorëve të grabitjes.

/Enerida Malo/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214