Frikë në kampionatin e zhytjes, LoBue përplas kokën në trampolinë (Video)

0

 

Momente frike në fazën e dytë të Red Bull Cliff Diving, kampionati spektakolar i zhytjes zhvilluar në La Rochelle në Francë.

Publiku është shtangur kur Steven LoBue, kryesues i klasifikimit provizor në zytje prej 27 metra lartësi ka përplasur kokën në trampolinë. Fatmirësisht pasojat ishin të vogla, një prerje e thellë në vetullën e tij të majtë dhe një sy i enjtur.

/Objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here