Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Flitet për “etikë komunikimi” në parlament

Flitet për “etikë komunikimi” në parlament

0 Komentet 🕔21.03.2014 - 11:29

Dje në kuvend ndër të tjera është diskutuar për etikën në komunikim ndërmjet deputetëve. Edhe kryeministri i vendit ka folur për etikën, por ka harruar që vetë t’i përmbahet asaj.

Seanca e djeshme është shoqëruar me ofendime dhe sharje mes kryeministrit të vendit dhe ish-kryeministrit Berisha, tëcilat për arsye etike nuk po i  publikojmë këtu.

Gjatë këtyre debateve dhe ofendimeve, nga goja e kryeministrit Rama është ofenduar me fjalë shumë të rënda edhe ish-kryetarja e Parlamentit, JozefinaTopalli. Znj. Topalli ka reaguar në profilin e saj në facebook duke e cilësuar Edi Ramën si:”një i sëmurë mendor që drejton vendin”.

Edhe një herë tjetër  politika harroi që ndiqet nga sytë e miliona vetëve dhe tregoi shembullin më të keq të komunikimit publik.

/Shkëndije Çurri/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
8°/-2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
11°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
8°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr