Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Fiton Liverpuli, Mançesteri me probleme

Fiton Liverpuli, Mançesteri me probleme

0 Komentet 🕔01.09.2013 - 14:49

Ndeshja më e përfolur e javës së  tretë në Premier Ligë midis Liverpol dhe Mançester Junajted ka përfunduar me rezultatin 1-0. Në “Anfild” ishte një super Livepul pjesën e parë kur edhe arrit të shënontë golin e vetëm të ndeshjës me anë të Starrixh, i treti ne tre ndeshje për sulmuesin anglez.

Pjesa e dyte ka folur me shumë për Mançesterin por pa mundur të evitoje humbjen e parë për këtë sezon.

Liverpuli është në krye të kampionatit me tre fitove ne po kaq ndeshje, ndersa Mojes duhet të bëjë sërish llogaritë sepse kampionët duket se nuk e kanë nisur me këmbën e duhur këtë sezon ku  në 3 ndeshjë kanë siguruar 4 pikë.

Ndeshja tjetër ku janë drejtuar sytë është derbi londinez mes Arsenal dhe Totenham. Te dyja skuadrat në kërkim të fitoreve për të vazhduar serinë pozitive të ndeshjeve.

/Blerand Ismaili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214