Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Fitohet pёrpjekja  prej 15 vitesh  e bashkimit gjuhёsor tё Shqiptarёve

Fitohet pёrpjekja prej 15 vitesh e bashkimit gjuhёsor tё Shqiptarёve

0 Komentet 🕔16.03.2018 - 10:40

 

 

“Lajmi mё i gёzuar   i kёtij viti pёr Shqiptarёt anembanё :nga Parlamenti i Maqedonisё u Miratua Ligji pёr pёrdorimin e gjuhёs shqipe!  Nderim , mirёnjohje e respekt   pёr tё gjithё ata qё  luftuan pёr ta arritur kёtё fitore kombёtare. Bijtё e shqipes ia ngrenё folenё vendit !”.

Mё sё fundi SHQIPJA ,gjuha shqipe ёshtё gjuhё zyrtare nё tri shtete .

Kjo  ёshtё njё fitore dhe arritje e  fuqisё bashkimit mbarё Shqiptar pёr njё identitet,  kulturё dhe  emёr  themeli i ngritjes mё herёt dhe vazhdim nё gjuhёn Shqipe.

 

Pёrgatiti: F.BUSHI

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
1°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214