Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Firmat piramidale kthejnë paratë tek kreditorët (VIDEO)

Firmat piramidale kthejnë paratë tek kreditorët (VIDEO)

1 Comment 🕔03.05.2014 - 13:01

Administratori i Shoqërive Huamarrëse në Administrim njofton nisjen e procesit të ndarjes së parave të ish-firmave piramidale. Sipas njoftimit qytetarët e interesuar mund të tërheqin përqindjen e caktuar të parave të shoqërive “VEFA”, “GJALLICA”, “KAMBERI”, “XHAFERRI”, “M. LEKA” dhe “POPULLI”.
Beyond the Fall - Albaina 1997
Personat që kanë futur para në këto gjashtë firma dhe nuk janë paguar deri tani, mund ti tërheqin paratë paranë sporteleve të Bankës Credins.

Tërheqja e parave do të bëhët në bazë të koeficientit të shpërndarjes në shoqëritë: ‘VEFA’ (11%), ‘GJALLICA’ (2,41%), ‘KAMBERI’ (7,2%), ‘M. LEKA’ (34%), ‘XHAFERRI’ (40%) dhe ‘POPULLI’ (52%), të paraqiten me kontratat origjinale pranë sporteleve të Bankës Credins”.

/Enkeleda Cami/

1 Komentet

  1. 🕔 2:27, 06.May 2014

    feniks

    Ne se nuk jeni MASHTRUES botojeni komentin tim!
    Po parate shtese nga shitja e ASETEVE TE FIRMAVE,kur do ndahen???

    reply comment

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214