Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Finn të “orjenton”

Finn të “orjenton”

0 Komentet 🕔25.09.2013 - 14:13

Finn është një smartphone universal për çdo biçikletë. Fare lehtë mund ta fiksoni  atë në timon pa ndonjë rrezik për të mos e humbur.  Ajo mund të përballet me çfarëdo situatë sepse Finn është kapur me silikon dhe është jashtëzakonisht elastik , qëndrueshme dhe i përshtatet mbi çdo timon.

sefsef

Mali mund të jetë mjaft i vështirë për t’u ngjitur, por me biçikletën me Finn është  shumë më i lehtë dhe e bën përdorimin e BikeCityGuide edhe të thjeshtë. Finn mund ta gjeni vetëm 12€.

/Altin Tufa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr