Finalja e madhe e Eurovision Song Contest!

0

Pyetja e të gjithve, a do të fitojë Shqipëria këtë vit Eurosongun? Më pak se 1 orë na ndajnë nga finalja e madhe e Eurovisionit që do të mbahet sonte. Këtë vit Shqiptarët kanë treguar mbështetje maksimale ndaj Elhaida Danit, e këngës sonë përfaqësuese Im Alive. Të gjithë kanë treguan mbështetjen e tyre aq sa në çdo postim në rrjetin social facebook të Eurovisionit, vetëm Albania, Elhaida, janë komente të cilat marrin më shumë like.

Shqipëria do të performojë e parafundit dhe mbahen kodin #26.

Në rrjete sociale Shqipëria renditet e para si favorite për fitore, sondazhi i cili është nxjerrë nga Adobe Digital Index është bazuar në algoritmin e kombinuar me rrjetet sociale, shikimet në YouTube dhe ndjekësit në Twitter, por duhet ta ndjekim për të parë nëse do të realizohet dhe dëshira e të gjithve.

187169

Elhaida përshëndet fancat, edhe 1 orë nga ndajnë nga finalja!

11351216_899784306747048_550388973913672412_n

 

Ja si mund të votojnë emigrantët për këngën Shqiptare.

Eurovision-Song-Contest-2015-skaleta

 

RSH

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here