Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Finalja e madhe e  Eurovision Song Contest!

Finalja e madhe e Eurovision Song Contest!

0 Komentet 🕔23.05.2015 - 19:29

Pyetja e të gjithve, a do të fitojë Shqipëria këtë vit Eurosongun? Më pak se 1 orë na ndajnë nga finalja e madhe e Eurovisionit që do të mbahet sonte. Këtë vit Shqiptarët kanë treguar mbështetje maksimale ndaj Elhaida Danit, e këngës sonë përfaqësuese Im Alive. Të gjithë kanë treguan mbështetjen e tyre aq sa në çdo postim në rrjetin social facebook të Eurovisionit, vetëm Albania, Elhaida, janë komente të cilat marrin më shumë like.

Shqipëria do të performojë e parafundit dhe mbahen kodin #26.

Në rrjete sociale Shqipëria renditet e para si favorite për fitore, sondazhi i cili është nxjerrë nga Adobe Digital Index është bazuar në algoritmin e kombinuar me rrjetet sociale, shikimet në YouTube dhe ndjekësit në Twitter, por duhet ta ndjekim për të parë nëse do të realizohet dhe dëshira e të gjithve.

187169

Elhaida përshëndet fancat, edhe 1 orë nga ndajnë nga finalja!

11351216_899784306747048_550388973913672412_n

 

Ja si mund të votojnë emigrantët për këngën Shqiptare.

Eurovision-Song-Contest-2015-skaleta

 

RSH

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
27°/13°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 26, 2018
Clear
27°/13°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 27, 2018
Pjesërisht vranët
29°/16°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
28°/13°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 26, 2018
Clear
27°/11°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 27, 2018
Pjesërisht vranët
24°/10°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
29°/12°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on April 26, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 27, 2018
Clear
28°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr