Fier, bie rrufeja në shkollë

0

Mëngjesi i sotëm ka nisur me shtrengata shiu viagra commercial në pjesën më të madhe të vendit. Për në një viagraonline-canadarxed.com shkollë 9-vjeçare në Fier pasojat duket buy viagra online without prescription se kanë qënë më të rënda pasi një rrufe ka shkarkuar brenda në ambjentet e shkollës duke shkaktuar best place to buy cialis online vetëm dëme cheapest pharmacy mateiale.

Ngjarja u shënua në fshatin Mbrostar Ura në Fier, ku si pasojë e shkarkimit të rrymës janë djegur përcjellësit e energjisë online viagra elektrike dhe një pjesë e murit është shembur.

Mësohet se mësimi është pezulluar për ditën e sotme, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe ato zjarrëfikse.

/Elona Tereziu/

best place to buy cialis online

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here