Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Festat, Bashkia e Tiranës 3 mijë dhurata për fëmijët e ҫerdheve

Festat, Bashkia e Tiranës 3 mijë dhurata për fëmijët e ҫerdheve

0 Komentet 🕔23.12.2013 - 16:12

Bashkia e Tiranës ka shpërndarë dhurata për fëmijët  në ҫerdhet e kryeqytetit. Në bashkëpunim me donatorë  të  fondacionit zviceran SFI dhe UNICEF, bashkia ka mundësuar 3 mijë dhurata për fëmijët e ҫerdheve në Tiranë, me shpresën se do të sjellin më shumë hare dhe gëzim tek këta fëmijë të vegjël.

Dhuratat e para janë shpërndarë për fëmijët e ҫerdhes “Zërat e jetës”, në njësinë nr.11 nga kryebashkiaku Basha, i cili falenderoi donatorët që kanë bashkëpunuar me bashkinë e Tiranës dhe uroi të gjithë vogëlushët e ҫerdheve, kopshteve dhe shkollave të Tiranës dhe prindërit e tyre për një fundvit sa më të gëzueshëm.

/Erilda Sulika/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214