Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Elhaida Dani drithëruese!

Elhaida Dani drithëruese!

0 Komentet 🕔23.05.2015 - 22:37

Elhaida Dani ka dridhur skenën e Eurovisionit me këngën e saj të fuqishme “I’m Alive”.

Dani ishte e jashtëzakonshme me zërin e saj saqë edhe Eurovisioni e cilësoi atë si zë mahnitës dhe performancë mbresëlënëse!

BBC Eurovision e cilëson Elhaidën: ALBANIA: BRING FORTH THE WIND MACHINE!

Performanca në natën finale. LIVE

11018065_899846186740860_7427245770216060854_n22206_10152914449492358_8723197811801880044_n

RSH

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr