Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Elbasan-Peqin, përplasen 2 makina, 4 persona plagosen rëndë

Elbasan-Peqin, përplasen 2 makina, 4 persona plagosen rëndë

0 Komentet 🕔19.08.2013 - 18:06

4 persona janë plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti automobilistik të ndodhur sot në aksin Elbasan-Peqin.

Ngjarja e rëndë u shënua pranë fshatit Vidhas, ku një automjet tip BMW u përplas me një automjet tip ‘Golf’.

Të aksidentuarit janë shtetasit Artur Disha 35 vjeç, drejtuesi i BMW me targë AA 362, Mevlude Disha 58 vjeçe, Ilmi Beqiri 55 vjeç, si dhe drejtuesi i automjetit tip ‘Golf’ me targë TR 32 30 F Elvis Hamollaj 20 vjeç, 13-vjeçari A.Disha. Ky i fundit ka pësuar plagë të lehta dhe nuk paraqet probleme serioze.

/Jola Llozhi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214