Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Cavani i pakënaqur nga barazimet e PSG-së

Cavani i pakënaqur nga barazimet e PSG-së

0 Komentet 🕔19.08.2013 - 17:04

Edinson Cavani ka shprehur papajtueshmërinë e tij ndaj Paris Saint-Germain, pas barazimit 1-1 të ndaj Ajaccio pavarësisht se vetë shënoi golin e parë me fanellën e parisienëve.

Cavani u largua nga Italia për t’iu bashkuar kampionatit francez dhe pikërisht PSG-së muajin e kaluar për 63 milionë euro dhe ndihmoi skuadrën të nxjerrë barazimin e dytë në dy javë, edhe pse mendon se ata merituam në shumë.

“Ky është futbolli. Ne merituam të fitojmë. Ne kishim aq shumë shanse. Por ne do të përmirësohemi gradualisht, me punë të fuqishme, ne do t’i arrijmë synimet tona”.

“Ky ishte goli im i parë për klubin dhe ishte bukur, por ai nuk bën shumë të mira nëse ju nuk fitoni në fund. Së paku na lejoi neve të besojmë”, ka thënë ndër të tjera Cavani për L’Equipe.

/Bekim Bici/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr