Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Edi Rama sot takim me Tony Blair

Edi Rama sot takim me Tony Blair

0 Komentet 🕔17.07.2013 - 08:37

Kryetari i partisë socialiste Edi Rama pritet të takohet sot me Tony Blair në Londër. Lajmi bëhet i ditur nga vetë z.Rama në faqen e tij në twitter.

Kryeministri i ardhshëm i Shqipërisë ka pasur dhe një takim përpara zgjedhjeve  më z.Bair. Në këtë takim z.Rama e ka njohur z.Blair me programin për një “Rilindje Shqiptare”. Gjatë takimit u ra dakort që të punohet më nga afër  për të çuar përpara këtë program.

/Shkëndije Curri/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr