Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

E përplas makina, vdes 35 vjeçari

E përplas makina, vdes 35 vjeçari

0 Komentet 🕔04.07.2013 - 15:51

Një aksident i rëndë automobilistik në Nogales, Itali i ka marrë jetën një shqiptari i cili është goditur nga një automjet ‘Alfa Romeo 156’.

Viktima quhet Nuri Bixani 38 vjeç, ndërsa autori i kësaj ngjarjeje është një rezident 42-vjeçar me origjinë rumune.

Sipas të dhënave zyrtare të policisë, ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, pikërisht rreth orës 03:30.

Nuri Bixani ka qenë i martuar dhe është babai i dy vajzave, përkatësisht 16 dhe 12 vjeç.

Aksidenti ka rezultuar fatal për shqiptarin i cili ka ndërruar jetë menjëherë, ndësra rumuni i është nënshtruar një hetimi, pasi mendohet se ka qenë nën efektin e alkolit, por që ka rezultuar negative.

/Sonila Qazimi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 25, 2018
Shiu!
9°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 26, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 27, 2018
Bore!
5°/-4°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on February 25, 2018
Bore! Showers
-4°/-11°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 26, 2018
Bore!
-6°/-10°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on February 27, 2018
Bore! Showers
-6°/-16°
E mërkurë E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 12:00 PM CET on January 03, 2018
Shiu!
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 12:00 PM CET on January 04, 2018
Pjesërisht vranët
9°/-3°
It is forcast to be Clear at 12:00 PM CET on January 05, 2018
Clear
7°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr