Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Leo Osmani i dyshuari kryesor për masakrën e Vlorës

Leo Osmani i dyshuari kryesor për masakrën e Vlorës

0 Komentet 🕔29.07.2013 - 09:18

Vlorë (I përditësuar) Leo Osmani është i dyshuari kryesor për ngjarjen e djeshme në Vlorë, ku u vranë 3 persona mes tyre dhe një femër.

Burime nga policia bëjnë me dije se Leo Osmani është një nga të dyshuarit pasi ka pasur një konflikt me viktimen Sokol Osmani i cili ka qenë dhe shënjestra e masakrës së djeshme. Sipas forcave blu të Vlorës dyshohet se vrasja nuk është kryer vetëm nga Leo Osmani, por edhe nga një shok i tij. Ndërkohë në Rajon vijojnë pyetjet për personat e dyshuar në këtë ngjarje.

9:19 Dy persona janë të dyshuar deri më tani për vrasjen që ndodhi ditën e djeshme në Vlorë. Të dyshuarit janë shoqëruar mëngjesin e sotëm nga forca e ndërhyrjes së shpejtë Renea.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i tyre, ndërkohë që policia ka marrë në pyetje edhe dy persona të afërt me viktimën.

Burime nga forcat blu bëjnë me dije se të afërm të Sokol Isufaj janë marrë në pyetje dhe më pas janë lënë të lirë. Sot në orën 14:00 pitet të bëhet varrimi i 17-vjeçarit.

/Rovena Dupi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
8°/-2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
11°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
8°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr