Durrës, përplasen dy automjete, 3 të plagosur

0

Një aksident i ndodhur mbrëmjen e djeshme midis dy automjeteve në mbikalimin e Fllazës në afrësi të Durrsit ka vënë të plagosur 3 persona.

Dy automjete janë përplasur si fillim mes tyre dhe më pas kanë dalë nga rruga duke përfunduar në parcelë. Mbeten anomimë emrat e të aksidentuarve.

Policia raporton se shkak ka qenë shpejtësia, por po hetohet për të zbuluar të gjithë ngjarjen.

/Redjon Shtylla/

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here