Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Durrës, përplasen dy automjete, 3 të plagosur

Durrës, përplasen dy automjete, 3 të plagosur

0 Komentet 🕔08.01.2014 - 10:01

Një aksident i ndodhur mbrëmjen e djeshme midis dy automjeteve në mbikalimin e Fllazës në afrësi të Durrsit ka vënë të plagosur 3 persona.

Dy automjete janë përplasur si fillim mes tyre dhe më pas kanë dalë nga rruga duke përfunduar në parcelë. Mbeten anomimë emrat e të aksidentuarve.

Policia raporton se shkak ka qenë shpejtësia, por po hetohet për të zbuluar të gjithë ngjarjen.

/Redjon Shtylla/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr