Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tronditet Durrësi: nje i vrarë dhe një i plagosur

Tronditet Durrësi: nje i vrarë dhe një i plagosur

0 Komentet 🕔07.11.2018 - 10:27

Një krim i rrëndë ka ndodhur në Durrës gjatë mbrëmjen e ditës së djeshme ku një person është gjetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur rëndë brenda një makine.

Sipas informacioneve paraprake, viktima është Edison Harizaj 39 vjeç dhe i plagosuri Genci Caci 33 vjeç ndaj të  cilëve mendohet të jetë bërë atentat mafjoz

Ata janë gjendur  brenda automjetit tip Audi ne lagjen 13 të zonës së plazhit.

Ndërkohë, në Shën Vlash është gjetur një makinë e djegur, e cila dyshohet të jetë përdorur në krim.

Grupi hetimor po punin për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorëve.

tvklan.al

skene_krimi_36404-640x424

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
14°/4°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
12°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
3°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214