Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Durrës, humbet jetën 62-vjeçari

Durrës, humbet jetën 62-vjeçari

0 Komentet 🕔06.07.2013 - 07:41

Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar mëngjesin e sotëm në orët e para të mëngjesit, duke i marrë jetën një një 62-vjeçari

Viktima është Shpëtim Tepshi, i cili humbi kontrollin e mjetit të tij tip “Mercedes-Benz” dhe u përplas me trafikndarësen e rrugës.

Përpljasja rezultoi fatale pasi nga të dhënat e policisë qe shumë e forte aq aq sa 62-vjeçari humbi jetën si pasojë e plagëve të marra.

Shkak kryesor i kësaj ngjarje të rëndë ka qenë shepjtësia tejet e madhe me të cilët po udhëtonte 62-vjeçari.

/Sonila Qazimi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr