Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Durrës, dy shpërthime të fuqishme, dyshohet të jenë shkaktuar nga avionët e NATO-s

Durrës, dy shpërthime të fuqishme, dyshohet të jenë shkaktuar nga avionët e NATO-s

0 Komentet 🕔09.10.2014 - 15:53

Dy shpërthime të fuqishme kanë ndodhur sot në qytetin e Durrësit.  Shpërthimet kanë ndodhur pak çaste larg njëri-tjetrit dhe kanë qenë aq të fuqishme saqë janë dëgjuar edhe në Shijak, Kavajë, Lushnje dhe Rrogozhinë.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në zonën në Çurrila. Paraprakisht bëhet e ditur se disa avionë ushtarakë kanë hedhur predha në det. Dyshohet se janë avionë të NATIO-s, të cilët marrin pjesë në luftën në Siri, kundër ISIS, të cilët kanë hedhur në det lëndën shpërthyese  për të mos pasur me vete mbetjet ushtarake në vendet ku qëndrojnë.

Në vijim policia do të japë më shumë të dhëna mbi këtë shpërthim.

/Objekti.al/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214