Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Aksidentohet makina, 2 të vdekur dhe një i plagosur

Aksidentohet makina, 2 të vdekur dhe një i plagosur

0 Komentet 🕔27.05.2013 - 14:18

Dy të rinj kanë vdekur ndërsa një tjetër është plagosur ditën e sotme si pasojë e një aksidenti rrugor në Shijak.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur katër rrugët e Shijakut, ku një mjet me targa DR61 65 D po ecte me shpejtësi të madhe. Fillimisht automjeti është përplasur me bordurën dhe më pas është ndarë në dy pjsë.

Sipas të dhënave të policisë tre të rinjtë janë nga Shijaku. Viktimat janë dërguar në morg, ndërsa i plagosuri, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është në gjendje të rëndë në Spitali Ushtarak.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe po kryejnë hetimet e para. Dyshohet se shkakiI shpërthimit  ka qenë rrjedhja e gazit dhe shpejtësia e madhe e mjetit, i cili është përplasur në një bordurë anësore dhe është rrotulluar disa herë.

/Rovena Dupi/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 22, 2017
Clear
15°/2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
9°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
14°/3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 22, 2017
Clear
16°/2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
8°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 22, 2017
Clear
12°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr