Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Drogë e fshehur edhe nën gurë

Drogë e fshehur edhe nën gurë

0 Komentet 🕔23.06.2014 - 10:12

Tri ditë pasi kanë  pushuar  të shtënat dhe policia “çliroi” fshatin e Lazaratit tashmë ka nisur një operacioni për asgjësimin dhe  mbledhjen e armëve . Zbulohen  mbi 100 vendngjarje  të reja.

Sa herë i rikthehen  një vendi  zbulohen vendngjarje të tjera. Pjesa me e madhe e drogës  asgjësohet me zjarr , pjesa tjetër është sekuestruar.  Janë gjetur sasi të mëdha droge dhe armë nëpër puse si dhe poshtë gurëve.

Ndodh të gjesh dhe  bime narkotike  dhe arme te djegura nga vetë kultivuesit për të fshehur gjurmët. Të gjithë veprimet hetimore po ndiqen nga afër nga dy prokuror te krimeve të rënda, Anton  Martini dhe Behar Dibra, prokurorët e Gjirokastrës , oficerë të policisë Gjyqësore të ardhur nga Tirana, si dhe kriminalistë te Policisë.

/Suzana Gjeleshi/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
8°/-2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
11°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
8°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr