Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Droga, arrestohet grupi i shqiptarëve në Londër

Droga, arrestohet grupi i shqiptarëve në Londër

0 Komentet 🕔03.04.2015 - 08:32

Tre shqiptarë janë arrestuar në Londër, pasi u kapën nga policia britanike me 14 kg kokainë të fshehur në makinë. Në prangat e policisë britanike ranë Mirsad Brahimi, 28- vjeç, Bledar Doka, 32- vjeç dhe Brunilda Krasniqi, 35- vjeçe, por ka edhe persona të tjerë të përfshirë në këtë bandë kokaine.

Lënda narkotike iu kap në bagazhin e makinës së shtetasit Mirsad Brahimi. Sasia e kokainës së kapur ka vlerën rreth 2 milionë paund. Pas kontrolleve të bëra edhe në banesat e këtyre shtetasve policia ka gjetur edhe 15 mijë paund të fshehura në mikrovalën e shtetasit me iniciale M.B. Ky i fundit u arrestua në fillim të marsit dhe në datën 13 mars 2015 u dënua me dhjetë vjet burg.

/Rovena Mydini/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 10, 2018
Chance of Shiu!
7°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
5°/-5°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 10, 2018
Bore!
4°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Clear
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
2°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214