Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Dogjani largohet nga PS-ja

Dogjani largohet nga PS-ja

0 Komentet 🕔02.04.2013 - 13:16

Gjatë një prononcimi për mediat, Dogjani tha se ishte e detyruar ta merrte këtë vendim si pasojë e mungesës së demokracisë në Partinë Socialiste dhe linjës së ndjekur nga kryetari i kësaj partie, Edi Rama.

Teksa bëri me dije se e kishte kundërshtuar koalicionin e PS-së me LSI-në, Dogjani paralajmëroi se në zgjedhjet legjislative të 23 qershorit do të kandidojë si deputet i pavarur.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 23, 2018
Clear
23°/12°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 24, 2018
Pjesërisht vranët
26°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
27°/13°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 23, 2018
Clear
28°/12°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 24, 2018
Pjesërisht vranët
26°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
27°/12°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 23, 2018
Clear
28°/11°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 24, 2018
Pjesërisht vranët
30°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
29°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr