Dogjani largohet nga PS-ja

0

Gjatë një prononcimi për mediat, Dogjani tha se ishte e detyruar ta merrte këtë vendim si pasojë e mungesës së demokracisë në Partinë Socialiste dhe linjës së ndjekur nga kryetari i kësaj partie, Edi Rama.

Teksa bëri me dije se e kishte kundërshtuar koalicionin e PS-së me LSI-në, Dogjani paralajmëroi se në zgjedhjet legjislative të 23 qershorit do të kandidojë si deputet i pavarur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here