Digjen makineritë e firmës që do të ndërtojnë hidrocentralet në Rrëshen

0

Makineritë e firmës që do të ndërtojnë hidrocentralet në zonën e Kaçinarit janë djegur gjatë mbrëmjes së djeshme.


Burime bëjnë me dije se dy rojet e makinerive janë dhunuar dhe për pasojë janë dërguar në spitalin e Rrëshenit për të marrë ndihmën mjeksore.


Sipas informacioneve të marra pranë spitalit të rrëshenit, dy personat kanë mbërritur në urgjencë me plagët e marra në trup, ku ndodhen jashte rrezikut për jetën.

L.S

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here