Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Dibër konfirmon Partinë Socialiste

Dibër konfirmon Partinë Socialiste

0 Komentet 🕔25.06.2013 - 10:51

Ka përfunduar procesi i numërimit edhe në Qarkun e Dibrës ku Partia Socialiste ka dalë fitimtare.

Sipas të dhënave zyrtare të KQZ- ve Qarkun e Dibrës janë  numëruar 264 kuti votimi ku ka rezultuar që :  Partia Socialiste ka marrë 25 080, Lëvizja Socialiste për Integrim ka marrë 10 032 vota dhe  Partia Demokratike kaq marrë 30 138 vota. Gjithashtu edhe Partia Fryma e Re Demokratike ka marrë 2 322 vota.

Kjo shifër votash e ndarë në mandate rezulton: PS-ja ka 3 mandate dhe PD-ja po ashtu ka marrë 3 mandate.

/Erina Haxhiu/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/17°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
23°/15°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of Shiu!
25°/14°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr