Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Dështon seanca ndaj Nazime Vishës

Dështon seanca ndaj Nazime Vishës

0 Komentet 🕔02.04.2013 - 13:10

18-vjeçarja akuzohet se ka vrarë 45-vjeçarin Fiqiri Muça, ngjarje e ndodhur në fshatin Kërrabë të vitit të shkuar.

Pak ditë më parë, Gjykata e Tiranës vendosi që të procedojë me gjyq të shkurtuar 18 vjeçaren Visha, pas kërkesës së bërë prej palës mbrojtëse  për procedimin e saj me këtë formë gjykimi.

Kërkesa u pranua pasi Visha e ka marrë përsipër krimin, dhe ka bashkëpunuar plotësisht me prokurorinë për të zbardhur rastin. Në seancën e radhës pritet që  prokuroria të japë pretencën.  18 vjeçarja Nazime Visha akuzohet si autore e vrasjes me armë zjarri të shtetasit Fiqiri Muca, me të cilin ajo pretendohet se kishte patur një lidhje intime.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr