Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Delvinë, zjarri rrezikon puset e gazit

Delvinë, zjarri rrezikon puset e gazit

0 Komentet 🕔16.08.2013 - 12:44

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë kodrat e Delvinës pasditen e sotme.

Nga të dhënat paraprake mësohet se flakët e zjarrit kanë djegur një sipërfaqe të madhe me dru frutorë dhe po përhapen në mënyrë intensive në kodrat përreth, ndimuar dhe nga era e madhe, ndërsa mësohet se rrezikohen dy puse gazi që ndodhen shumë pranë zonës së përfshirë nga zjarri.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta zjarrëfikëse , por situata vazhdon të jetë mjaft problematike.

/Elona Tereziu/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Chance of Shiu!
12°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Shiu!
13°/7°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Chance of Shiu!
15°/7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Bore! Showers
2°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Bore!
1°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Bore!
2°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Shiu!
8°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Chance of Shiu!
8°/3°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Overcast
9°/4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr