Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Dashuria ska kufi, 88-vjeçarja martohet në  azil

Dashuria ska kufi, 88-vjeçarja martohet në azil

0 Komentet 🕔09.09.2013 - 11:44

Një grua 88-vjeçare nga SHBA-ja e cila jetonte e vetme në  një  azil pleqsh ka gjetur aty brënda dashurinë e jetës së saj.

Betty Anne Allshouse nuk e besonte më në dashuri pasi kishte kaluar e vetmuar gjithë jetën e saj, deri n momëntin që njohu Valterin, një tjetër azilant.

”Ishte dashuri me shikim të parë për në të dy dhe disa muaj më vonë kur Valter më kërkoi të martohesha me të ,kam pranuar direkt”, është shprëhur Betty që nuk mund ta fshihte entuziazmin e saj.

Ajo u martuar me një burrë 10 vjet më të ri  dhe tani i të dy vazhdojnë të jetojnë ende në dhomat e tyre por mund të vizitojnë njëri-tjetrin në orët e ditës dhë të natës.

Dashuria nuk njeh moshë,kur ju ende keni dëshirë për t’i jetuar emocionet tuaja deri në fund dhe të përjetoni sërish ndjenja të forta

/Asida Sida/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214