Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Daçiç: “Këmbim territoresh, për paqe të përhershme”

Daçiç: “Këmbim territoresh, për paqe të përhershme”

0 Komentet 🕔21.09.2013 - 07:22

Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiç, ka thënë se Kosova është një territor i veçantë, por jo shtet i pavarur dhe se vetëm këmbimi i territoreve http://viagra-vs-cialis-best.com/ do të siguronte paqe të qëndrueshme në rajon.

Kryeministri ka thënë se Serbia dëshiron të marrë pjesë në rregullimin e jetës në atë “territor te veçantë”.

“Ne pranojmë se Kosova është territor i veçantë, por jo se është

shtet i pavarur”, ka thënë Dacic, në një online australia pharmacy intervistë për televizionin e Podgoricës “Atlas”, gjatë vizitës së tij në Mal të Zi.

Daçiç ka thënë se formulimi i tij generic viagra “serbët e cialis and sperm Thaçit” ka të bëjë me ata serbë që janë në pushtetin e Kosovës, por që nuk bëjnë asgjë për të http://mexicanpharmacy-onlinerx.com/ mbrojtur interesat e serbëve.

Daçiç ka thënë se statusi i tanishëm i Kosovës është “një zgjidhje e përkohshme”.

Në këtë kontekst ai ka përmendur “këmbimin e territoreve, si zgjidhje e përhershme” në këtë pjesë ë rajonit.

buy cialis canada

“Këmbim territoresh, për paqe të përhershme”, ka thënë Daçiç

Ai gjithastu ka thënë se Kosova dhe Serbia nuk janë armiq.”Unë nuk jam armik me Thaçin. Ai është kundërshtari i imi “, tha Daçiç.

I pyetur për çështjen e shqiptarëve në Luginën e Preshevës, kryeministri serb ka thënë se ajo nuk mund të krahasohet me Kosovën.

/Sonila Duka/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
7°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214