Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Copë letre apo tastiere ?

Copë letre apo tastiere ?

0 Komentet 🕔12.09.2013 - 13:39

Shkencëtarët britanikë kanë hedhur në treg risinë teknologjinë të radhës. Bëhet fjalë për shpikjen e një tastiere kompjuteri që është e trashë sa një copë letre dhe gjithashtu është e pajisur më sensorë prekje që e venë në punë. ( touch screen)

Kompania Tech Cambridge Silicon Radio (CSR) pretendon se kjo është tastiera më e hollë në botë dhe se mund të përdoret si tastierë, tabletë dhe telefon.

/Armela Ago/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr