Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Çfarë indiference! (VIDEO)

Çfarë indiference! (VIDEO)

0 Komentet 🕔14.12.2013 - 10:35

Të shohësh që një i aksidentuar ka humbur ndjenjat apo jetën në rrugë dhe të mos shkosh ta ndihmosh! Kjo mund të duket e çuditshme në Shqipëri, por është një realitet i zakonshëm në Kinë. Skena të tilla kemi parë shpesh. Në videon që ju paraqesim duket se një grua ka humbur jetën në rrugë dhe askush nuk ndalon t’a ndihmojë. I vetmi i interesuar është ai që ka filmuar videon.

 

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr