Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

CEZ nis importin e ri të energjisë elektrike

CEZ nis importin e ri të energjisë elektrike

0 Komentet 🕔17.07.2013 - 21:08

CEZ shpërndarja ka nisur sot importin e ri të energjisë elektrike për sigurimin e mjaftueshëm me energji në mbulimin e humbjeve.

Sipas burimeve të CEZ sasi e importuar është 4 milionë KESH në ditë dhe sigurimi i importit të energjisë do të vazhdojë dhe konsumatorët nuk do të kenë problem me frunizimin me energji elektrike.

Gjithashtu CEZ sqaron se nuk do cënohen rezervat energjitike të KESH.

/Enkeleda Cami/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr