Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Cërrik, arrestohet pasi kërcënon gruan me “kallash”

Cërrik, arrestohet pasi kërcënon gruan me “kallash”

0 Komentet 🕔09.09.2013 - 11:16

Mëngjesin e sotëm policia e Cërrikut ka arrestuar Besnik Lucajn, i cili pas një konflikti me gruan e tij e ka kërcënuar më armë.

48- vjeçari mësohet së ka qënë i alkolizuar dhe se ushtronte shpësh dhunë mbi gruan e tij, nënë e 3 fëmijëve. Bashkëshorti ka rrëmbyer një armë tip kallashnikov dhe ka kërcënuar gruan e tij pasi kjo e fundit i kishte kërkuar divorcin.

Fatmirësisht 45- vjeçarja ka arritur të lajmërojë policinë nderhyri në kohë dhe shmangu një tragjedi të mundshme.

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214