Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Celine Dion nxjerr në ankand vilën dhe sendet e saj personale

Celine Dion nxjerr në ankand vilën dhe sendet e saj personale

0 Komentet 🕔03.09.2013 - 11:45

Këngëtarja e njohur Celine Dion ka nxjerrë në shitje shtëpin e saj në Kanada, që në fakt eështë një vilë përallore. Ajo është e vendosur në një ishull privat dhe ndodhet 15 minuta larg Montreal.

Ajo kushton plot 21 milion euro, çmim i larte por nuk duhet harruar se brënda tij janë të përfshira edhe sendet me vlerë te këngëtares te cilët i ka përdorur ndër vite.

/Jonida Halili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr