Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kategoria "Kulturë"

Hervin Çuli rizgjedhet Drejtor i Teatrit Kombëtar

Hervin Çuli rizgjedhet Drejtor i Teatrit Kombëtar

Kadare, Topalli dhe Novik shpallen fitues të çmimeve shkencore të Akademisë Akademia e Shkencave të Shqipërisë ka shpallur katër fitues të çmimeve kombëtare vjetore për vitin 2017.

Kadare, Topalli dhe Novik shpallen fitues të çmimeve shkencore të Akademisë Akademia e Shkencave të Shqipërisë ka shpallur katër fitues të çmimeve kombëtare vjetore për vitin 2017.

Eljan Tanini dhe ngjyrat e tij të rrëmujshme

Eljan Tanini dhe ngjyrat e tij të rrëmujshme

Del në ankand vepra e Van Gogh për miliona dollarë

Del në ankand vepra e Van Gogh për miliona dollarë

Greqi, gjendet statuja e grabitur e Hygeias

Greqi, gjendet statuja e grabitur e Hygeias

Zbulohen gjurmët më antike  të njeriut në Amerikën e Veriut

Zbulohen gjurmët më antike të njeriut në Amerikën e Veriut

Ministria Kumbaro  tërhiqet , pezullon ndryshimet e projektligjit për artin dhe kulturën

Ministria Kumbaro tërhiqet , pezullon ndryshimet e projektligjit për artin dhe kulturën

Miqtё e Dritёroit  mbjellin pemё nё nderim tё shkrimtarit

Miqtё e Dritёroit mbjellin pemё nё nderim tё shkrimtarit

Fitohet pёrpjekja  prej 15 vitesh  e bashkimit gjuhёsor tё Shqiptarёve

Fitohet pёrpjekja prej 15 vitesh e bashkimit gjuhёsor tё Shqiptarёve

MЁSUES DHE NXЁNЁS FESTOJNЁ PLOT DINJITET PЁRTEJ  KUSHTEVE  7 MARSIN

MЁSUES DHE NXЁNЁS FESTOJNЁ PLOT DINJITET PЁRTEJ KUSHTEVE 7 MARSIN

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/19°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Thunderstorm
29°/18°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 23, 2018
Shiu!
24°/16°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Pjesërisht vranët
31°/17°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Shiu!
19°/8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on June 23, 2018
Clear
21°/9°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of Shiu!
31°/16°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Thunderstorm
29°/12°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 23, 2018
Chance of Shiu!
23°/11°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr