Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kategoria "Aktualitet"

Elhaida me veshje të re për natën finale!

Elhaida me veshje të re për natën finale!

4 milion shikime për I’M Alive!

4 milion shikime për I’M Alive!

Ekipi që po shoqëron Elhaida Danin në Eurosong!

Ekipi që po shoqëron Elhaida Danin në Eurosong!

Eurovision 2015 ja rënditja e shteteve që këndojnë në Finale e Madhe, Shqipëria e parafundit

Eurovision 2015 ja rënditja e shteteve që këndojnë në Finale e Madhe, Shqipëria e parafundit

Tiranë, shpërthim në zonën e Kamzës, nuk ka të lënduar vetëm dëmtime material

Tiranë, shpërthim në zonën e Kamzës, nuk ka të lënduar vetëm dëmtime material

Kumanova, ish-presidenti Moisiu: Serbi s’ka transparencë, BE  e ngurtë

Kumanova, ish-presidenti Moisiu: Serbi s’ka transparencë, BE e ngurtë

Gazeta serbe: Ja si do të provokohet Vuçiç në Tiranë

Gazeta serbe: Ja si do të provokohet Vuçiç në Tiranë

Pas videos, nesër rikthehet Sokol Balla në Top Story me të ftuar Erion Veliaj

Pas videos, nesër rikthehet Sokol Balla në Top Story me të ftuar Erion Veliaj

Dhuan Nda Strazimiri, prokuroria vendos 1 vit burg për Arben Ndokën dhe 8 muaj për Pjerin Ndreu

Dhuan Nda Strazimiri, prokuroria vendos 1 vit burg për Arben Ndokën dhe 8 muaj për Pjerin Ndreu

Rama: Shqipëria mbështet Maqedoninë në NATO nëse do të respektojë marrëveshjen e Ohrit

Rama: Shqipëria mbështet Maqedoninë në NATO nëse do të respektojë marrëveshjen e Ohrit

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/19°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Thunderstorm
29°/18°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 23, 2018
Shiu!
24°/16°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Pjesërisht vranët
31°/17°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Shiu!
19°/8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on June 23, 2018
Clear
21°/9°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of Shiu!
31°/16°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Thunderstorm
29°/12°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 23, 2018
Chance of Shiu!
23°/11°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr