Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Aksident në Bulqizë, plagosen 2 persona

Aksident në Bulqizë, plagosen 2 persona

0 Komentet 🕔02.07.2013 - 13:56

Një aksident ka ndodhur në vendin e quajtur “Ura e Qytetit” në Bulqizë, ku mbetën të plagosur rëndë dy persona. Një automjet përplasi motoçikletën në të cilën po udhëtonin viktimat. Të plagosurit janë Andi Manjani, 18-vjeç dhe Medat Dema, 20 vjeç.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në në spitalin e qytetit, ndërkohë policia mbërriti në vendngjarje dhe nisi hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

/Amela Shehi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Shiu!
11°/2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
11°/-2°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
4°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
8°/-1°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Ice Pellets
4°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Pjesërisht vranët
3°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr