Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Britani, parlamenti mosmarrëveshje për Sirinë

Britani, parlamenti mosmarrëveshje për Sirinë

0 Komentet 🕔29.08.2013 - 12:58

Kryeministri britanik David Cameron nuk po arrin të marrë mbështetjen e parlamentit për nisjen e sulmit kundër Bashar al Assadit.

Lideri opozitar i Partisë Laburiste, Ed Miliband sqaron sot se mbvështetja nuk do të jepet pa parë rezultatin e raportit të inspektorëve të OKB-së.

“Jam i qartë që ky është një vendim i madh që do të marrë parlamenti për masat ushtarake dhe nuk mendoj që vendimi duhet të bëhet në bazë të një orari artificial, kur parlamenti ende nuk  i ka parë dëshmitë sot nga inspektorët e armëve të OKB-së. Jam i bindur që ne i kemi mësuar mësimet nga e kaluara, duke e përfshirë edhe Irakun dhe ne thjeshtë nuk mundemi që parlamenti t’ia lërë duart e lira kryeministrit për veprime ushtarake”, tha Miliband.

/Jola Llozhi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
7°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214