Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Braçe: Ministrat e PD-së, ikën duke zhveshur zyrat e shtetit!

Braçe: Ministrat e PD-së, ikën duke zhveshur zyrat e shtetit!

0 Komentet 🕔19.09.2013 - 10:45

Braçe në një koment në rrjetin social “Facebook” deklaroi se “të ikurit kanë marrë pikturat nga muret, suvenire të ndryshëm, kompjutera dhe hard disk-e që janë zëvendësuar me të tjerë”.

“Ministrat e qeverisë së mundur, kanë ikur duke zhveshur zyrat e shtetit!! Bastisja ka ndodhur nga Kuvendi, Kryeministria e deri në çdo ministri.
Kanë marrë gjithçka; Nga pikturat në mure, suvenire të ndryshëm vendosur në ambiente të posaçme të po këtyre zyrave, kompiuterë dhe hard disk-e të kompjutereve që janë zëvëndësuar me të tjerë që nuk kanë as edhe një program të vetëm të instaluar.

“Madje një ministër kish lyer zyrën vende-vende, dy ditë para se të largohej prej andej, me qëllim që të mos dukeshin gjurmët e pikturave të marra nga muret”, ka thënë më tej ai. “Kjo bastisje nuk duhet falur” theksoi deputeti Braçe.

/Amela Shehi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr